nedeľa 30. apríla 2017

Whishlist máj


Ahojte!
môj whishlist na tento mesiac bude trošku dlhší. Najväčšou porciou môjho potešenia bude kurz svadobného líčenia v Make up institute v Prahe. Idem do krásnej Prahy, na čo sa vždy teším a teraz sa môžem tešiť ešte viac, pretože idme na skvelý kurz. Nejaké líčenie už mám premyslené ale uvidím, aké nové veci sa naučím a podľa toho svoje líčenie prispôsobím.

Pre sestru chcem len to najkvalitnejšie a najlepšie. Hľadala som na veľa stránkach/blogoch/instagramoch a najlepšie mi prídu HUDA mihalnice. Kúpim jej ich ako darček. Ešte som sa nerozhodla nad štýlom ale viem, že chce niečo menej dramatické, skôr prirodzené.

Dlhšie rozmýšľam nad značkou Pixi. Stále neviem, či si ju objednám ale zatiaľ ju mám ako voľbu číslo 2. Voľbu číslo 1 si zatiaľ nechám pre seba. Glow tonic je podľa mňa niečo, čo každá youtuberka/blogerka vyskúšala a vyzerá to tak, že to zlepšuje pleť.


Idem objednávať z beautybay, chcem vyskúšať tento púder. Je asi v každom youtube videu, je obrovský a celkom lacný. Navyše púder je jedna z vecí, ktorú každá z nás využije. Dokonca aj keď mám suchšiu pleť aspoň pod oči si púder dám vždy.


Jedná moja kamarátka sa mi vždy rada hrabe v kozmetike, keď príde a hovorí o tieňoch. Preto ju chcem potešiť a kúpim jej tieto od Morphe. Má totižto narodeniny a ja rada vymýšľam dobrým kamarátom darčeky. Celkovo rada vymýšľam, ako potešiť ľudí, ktorých mám rada.

Vždy, keď objednávam z beautybay, objednám si nejaký tieň od make up geek. Tentoraz shimma shimma. Už by som o nich mohla napísať aj recneziu, že :D


Stila magneficient metal tiene boli v marcových obľúbencoch KAŽDÉHO youtubera, no a samozrejme, že ja MUSÍM všetko skúšať, vyskúšam farbu rose gold retro. Dúfam, že bude na mne vyzerať dobre aj keď budem neopálená. Lebo v mojich predstavách je skôr na opálenejšiu pleť. 


Mooožno využijem akciu -20% +poštovné zadarmiko pri objednávke nad 50 dolárov. Objednám si asi nejaké rúže na pery a linky na oči. Ale to len možno :D

To už je dúfam všetko, pretože je toho strašne veľa. Momentálne som skôr v móde, že kozmetiku míňam, ako objednávam. Ale tento mesiac jednoducho potrebujem navyše veci pre kamarátku a na svadbu.

Čo plánujete na máj vy?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára