utorok 26. júla 2016

Čo si brať na výlety do mesta?


Ahojte!
Dneska idem do Prahy a strašne sa teším. Praha je krásne mesto a keď ho navštevujem, vždy nájdem nové miesta, kde sa dá ísť. Tentokrát idem s kamarátkou, ktorá je tam ako doma, takže sa teším na nové miesta. Samozrejme sa teším, ako sa vychystám a pôjdem von. Preto si beriem nejaké líčidlá ale chcem ich čo najviac redukovať. Na pleť beriem Madara čistiacu penu, ktorú používam aj ako odličovač, preto nepotrebujem odličovacie tampóny. Ostatné veci som ešte nerecenzovala, preto ich beriem na riadné vyskúšanie. Cestovanie je vždy super na testovanie vzoriek. Ja si beriem tri vzorky telového mlieka, aby som nemusela trepať so sebou jedno veľké. Navyše si beriem očný krém. 


Na oči si beriem Naked, pretože ju milujem, vydrží všetko a spravím s ňou každé líčenie. Potom beriem už iba špirálu a dve veci na úpravu obočia. 


Na celú tvár potrebujem iba CC od Korresu, na to púder z NYC. Ten platí za svoju lacnosť nekvalitným obalom a preto sú na ňom gumičky. Dandelion je v mini verzií a bez Nars Madly nie je letné líčenie. Dodá mi šmrnc. Rozjasňovač je povinnosť. 


Na nanášanie mám viacero štetcov na oči. Pencil, plochý, šikmý a rozotierací. Na pleť mám v podstate celú Beauty blender. Jediné, čo sa mi viac páči nanášať štetcom je bronzer. Na ten mám tulipánový štetec od Real Techniques. 


Na pery si beriem najviac prooduktov, pretože si myslím, že zmenou rúžu zmeníte celý look. Mám hlavne "normálne" rúže, pretože ich konečne môžem bez strachu, že ich otlačím na priateľa nosiť. Mám aj nude, aj 3 červené aj jeden oranžový, fialový, ružový a vampy odtieň. Myslím, že mám naozaj všetky, čo potrebujem. 

To je všetko, čo si balím. Zmestí sa mi to do dvoch taštičiek a mám pokrytú celú tvár. 
Ako sa balíte vy?
Nosíte si vzorky na výlety?

1 komentár:

  1. wau tak to sa teda riadne balis z kozmetiky si beravam make up spiralu daku zakladnu paletku puder a balzam mozno niekedy aj nejaky ruz a to je vse
    galantosfun

    OdpovedaťOdstrániť