nedeľa 6. marca 2016

Whish list Marec

Ahojte!
Taký whishlist je vec skvelá a naozaj ma baví ich tvoriť. Toto už bude tretí spolu s novoročným. Tieto každomesačné mi však pomáhajú zamyslieť sa nad tým, čo skutočne potrebujem. Minulý mesiac sa mi minimálne 6x stalo, že som stála v predajni s produktom v ruke a hovorila som si, potrebuješ to, alebo to len chceš? A normálne som si nekúpila nič iné, ako bolo na zozname!
Momentálne sa na môj zoznam dostali make upy! Moja sestra sa bude vydávať a ja ju budem líčiť! Takže testujem naozaj všetko. Tie sú mimo whishlist, ak uvidím make up, ktorý si myslím, že by pre ňu mohol byť dobrý, kúpim ho. Celkovo veci, ktoré by som chcela použiť na jej líčenie sú mimo whishlistu, pretože ich budem kupovať asi bez rozmýšľania. Ak budem nad niečím uvažovať,  samozrejme to sem zaradím. Navyše budem do whishlistu zaraďovať vždy aspoň jeden kúsok oblečenia/doplnkov/šperkov. Pretože to sa mi nedarí nakupovať. A ako sa hovorí, keď chceš, aby sa to splnilo, napíš to na papier. V mojom prípade na počítačovú pamäť. Každopádne sa mi podarilo si vyškrtnúť všetky položky z môjho februárového whishlistu. Dokonca aj moju 5 ročnú bundu, ktorá na mne pomaly hnila...


Ako prvou položkou sú šampúchy. Dostala som malý kúsok ako vzorku a ola som veľmi prekvapená, aké čisté moje vlasy boli po použití. Objednávam ich zo stránky Biokrása. Mala som dvojitú levanduľu, ktorú buem znova chcieť spolu s dvoma ďalšími. Jeden je na ukľudnenie vlasovej pokožky a druhý je proti vypadávaniu vlasov. Tak som veľmi zvedavá na efekt.


Pazucha je jedno z najdivnejších slov, aké poznám. A nazvať niečo pazúch, to chce odvahu. Tak dúfam, že produkt za to bude stáť. Ja deodoranty a antiperspiranty nepoužívam, pretože mám z nich strach. Tento by však nemal obsahovať žiadne škodlivé látka ako hlinník. Navyše vonia ako levanduľa  a mäta!K tomuto nemám čo napísať, jednoducho ju chcem vyskúšať. Možno objednám, možno nie.


Potrebujem novú špirálu, bohužiaľ mi už moja Roller Lash dochádza. Nemám žiadneho favorita, tak asi otestujem nejakú novinku. Čo by ste chceli vidieť?Čo potrebujem je štetec na obočie, pretože môj starý Essence sa mi rozpadol. Bol to najlepší štetec na obočie, aký som mala. A akosi ho nemôžem zohnať, čo ma pekne štve. Chcela som si teda kúpiť Zoevu ale ja im kašlem poštovné. Mňa to poštovné strašne hnevá. Chcem štetec za 8 € a platiť poštovné 4€ to si to rozmyslím a tie 4€ dám do nejakého tieňa. Takže vyskúšam stránku beautybay.com. Odtiaľ značku Make up Geek. Majú štetec aj kontúrovacie púdre. Možno si vezmem aj nejaký očný tieň  na vyskúšanie. Nad 20€ poštovné zadarmiko, no nekúp to.Mojím kúskom na marec bude biela blúzka. Pretože mám rôzne farby ale čisto biela mi chýba a prtiom je to skvelá možnosť ľuďom ukázať, že mám farbu! :D Navyše je to skvele kombinovateľný kúsok, tak prečo ešte nieje v mojom šatníku?!


Film, ktorý y som chcela vidieť tento mesiac je Batman vs. Superman. Nie je to niečo ako must see pre mňa ale celkom sa teším na tie efekty a tie sa najlepšie pozerajú v kine. 

Aké produkty / oblečenie / šperky / film by ste chceli dostať do vášho MARCA? 

1 komentár:

  1. Já jsem taky strašně dlouho chtěla vyzkoušet ty šampuchy a dneska jsem si jeden od Soaphorie koupila i s tuhým kondicionérem a jsem velmi mile překvapená. Mám krásně umyté a lesklé vlasy. Uvidím, jak dlouho vydrží nemastné. Blůzka se mi líbí a držím palce ať si všechno splníš. :-)
    welcometomyworld

    OdpovedaťOdstrániť