nedeľa, 13. septembra 2015

Prirodzene pekná

Jordana Color Tint Blush Stick odtieň 01 Blushed 
Jordana je americká značka, ktorá sa dostala už aj ku nám. Všimla som si jej na blogu Petralovelyhair a sem tam na iných blogoch. To však iba sporadicky. Preto som nevedela, či si ju mám kúpiť alebo nie. Potom som sa dozvedela, že stojí okolo 60 kč a riskla som to. 


Obal je maličký, Samozrejme, že nepôsobí luxusne. Ani plast nieje extra tvrdý. Ale to sa dalo očakávať. Celkovo mám krajšie produkty, ktoré si vystavím a táto lícenka bude v taške.


Ide o veľmi krémovú lícenku. Dobre sa aplikuje rovno z obalu a zvyšok rozotriem prstami. Trvá jej trošku dlhšie, kým zaschne, čo mi vyhovuje. Aspoň ju stihnem rozotrieť dostratena. Keď zaschne, nemám pocit, že by sa otierala. Vydrží takých 7-8 hodín  bez prepúdrovania, čo si myslím, že je skvelé. 


Farba sama o sebe je veľmi krásna. Navyše obsahuje maličko zlatého shimmeru, takže vyzeráte zdravo vyspané. Ako keby sa samotná pokožka leskla! Mám to potvrdené od môjho priateľa, ktorý keď ma prišiel zobrať z praxe mi dal pusu, pozrel sa na mňa a povedal mi, že dneska mám pekné líca. Nepovedal lícenku (vie, čo to je, chudák musel si zvyknúť a momentálne vie, čo je to rozjasňovač, lícenka a aj nude rúž). Potom som sa ho samozrejme pýtala ďalej, nech mi povie, čo presne sa mu páči, on povedal, že farba a to, že vyzerajú veľmi prirodzene. 

Myslím, že ide o dobrý produkt, za skvelú cenu. Ešte si musím všimnúť, či vydrží celú noc na párty a potom budem vedieť, že sa dá používať aj na ostatných a možno si nakúpim viac odtieňov. 

Používate Jordana cosmetics?
Používate mastné alebo radšej púdrové lícenky?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára