nedeľa 15. októbra 2017

Whishlist NovemberAhojte!
Whishlisty tu dlho neboli. Od septembra som nepotrebovala absolútne nič. Rozhodla som sa minúť väčšinu svojich vecí. Rozhodla som sa tak, keď som videla, koľko vecí idem vyhodiť. Triedila som veci koncom leta a veľmi veľa ich smrdelo. Začala som aj počítať koľko vyhadzujem peňazí a skončila som, keď to bolo 150€, a to som nebola ani v polovičke. Preto som sa rozhodla všetky veci používať a nenakupovať ich substitúty, kým ich neminiem. 


Toto je iba časť vyhodených vecí. Čo som sa poučila je, že veľmi nepoužívam veci vo forme jumbo ceruziek. Či už na tvár alebo na oči. Ďalej mám obrovské množstvo rúžov. To je tak trochu moja achilova päta, pretože ich milujem. Je mi však veľmi ľúto, keď ich vyhadzujem. Odkedy som nastúpila do školy, som sa každý deň líčila a niekedy aj viackrát do dňa menila farbu rúžu. Bohužiaľ posledný týždeň som bola chorá a nelíčila som sa. No za ten čas sa mi podarilo jeden rúž minúť úplne a dva tak zpoužívať z dvoch tretín. Je to super pocit a možno si ale dovolím dva minuté vymeniť za jeden nový.

No a čo som zistila, že potrebujem je špirála. Tú míňam a vždy mám len jednu. V špirálach vôbec nemám problém. Tie miniem vždy. Teraz by som chcela vyskúšať ospevovanú špirálku od značky Lily Lolo. Na stránkach venovaných prírodnej kozmetike je táto špirála veená ako topka.


Ďalšou vecou, ktorú potrebujem je krém na tvár na zimu. Momentálne mám steam cream a recenzia bude čoskoro. Značka Phyris je česká a myslím si, že je netestovaná. používa ju moja kozmetička a tá zlepšila moju pleť o 10000000%, takže chcem používať to čo ona. Odporučila mi tento krém, tak si kúpim ten. Navyše potrebujem nejaký čistiaci krém a píling. Jednoducho potrebujem zimnú starostlivosť o seba.


Značka Affinage je netestovaná na zvieratách a už som vyskúšala pár vecí. NEviem, ako sa mám rozhodnpť, tak som sa rozhodla, kúpiť si ešte ďalšie dve. Čistiací šampón a vyživovaciu kúru. Šampón naozaj potrebujem, pretože tie čo mám, mi strašne mastia vlasy. Vyživovaciu kúru si dám spraviť u kaderníčky a kúpim si tretí krok. Je to ževraj niečo ako olaplex len oni to volajú vitaplex. Som veľmi zvedavá, ako mi to vyživí vlasy. Samozrejme, že na to napíšem recenziu.Poslednú vec, ktorú si chcem kúpiť, je nový čiapka. Chcela by som vedieť nosiť čiapky, aby to bol štýlový kus oblečenia, nie len funkčný. Zatiaľ sa mi to veľmi nedarí ale myslím si, že táto od ChrissPola by mi sedieť mohla. Chcem aj ďalšie veci od tejto českej dizajnérky, tak uvidíme, ako mi to vydá. 

Toto je môj whislist na november. Ešte si spravím špeciálny na black friday. 
Čo si plánujete kúpiť vy?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára