nedeľa 1. októbra 2017

Vzorky vol.12


Ahojte!
Vzorky sú podľa mňa absolútne skvelá vec na cestovanie. Verím, že každá z nás má doma pár vzoriek, ktoré si jednoducho myslíme ale nepoužijeme, pretože denne sme naučené používať iné veci. Preto ja brávam vzorky so sebou, keď cestujem. Na tento obrúsok značky RMS beauty som sa veľmi tešila. Videla som ich v pár recenziach, kde ich ospevovali. Zobrala som si ho na cesty a bola som extra sklamaná. Bol to obrúsok napustený kokosovým olejom. Ten na mňa vôbec nefunguje, neodlíčil a bol nepríjemný na pleti.

Toto sú vzorky, ktoré by mali dávať všade! 5ml vám naozaj pomôže rozhodnúť sa, ak rozmýšľate nad nejakým produktom na tvár. Bohužiaľ primer zrovna nepotrebujem. Ale aspoň som ho vyskúšala. Je trošku viac vyživujúci ako je na primer zvykom. Dobre sa vpil do pleti ale ostal aj navrchu, kde vyhladil pleť. Nemyslím si, že je to najlepší primer, aký som používala. Urobil svoju prácu ale za tú cenu mám aj iné a lacnejšie.


Tieto malé masky si sem tam veľmi rada kúpim. Túto som si úprimne kúpila kvôli tomu, že sa zlupuje. To je jediná výhoda tejto masky. A ani tú nesplnila na 100%. Zlupovala sa trošku horšie. Na pleti som nevidela žiadnu zmenu. Vyhodené peniaze :/


Konečne som sa odhodlala na kúpu sheer glow make upu z NARS. Ale najskôr som chcela vzorku. Čo ma zachránilo, pretože teraz NARS už nie je cruelty-free. Som z toho smutná, pretože make up na tvári vyzeral skvele. Nevysušoval a mala som vybraný super odtieň.


Tento krém som vôbec nepoznala. Jedná sa o nové značky v Sephore. Dostala som ho k nákupu. Nemôžem povedať, že by bol niečim špeciálny. Páčila sa mi gélova textúra. Ale nevyživil pokožku až tak, ako by som chcela.


Ďalšia zbytočná kúpa. V DM-ke som si všimla, že majú veľký oddiel s maskami. A zaujímavými vychytávkami. Najbližšie sa chystám na gázu na celutídu :D. Vybrala som si túto masku, pretože obsahuje zinok. Zinková masť mi často pomohla s vyrážkami. Ale táto maska mi nepomohla vôbec. Mala som z nej taký divný pocit, že mi iba sedí na pleti. Keď som ju umyla, nevidela som absolútne žiaden rozdiel.


Na tento píling som sa veľmi tešila. Čierny cukor ma celkom zaujímal. Ale bohužiaľ sa jednalo o ďalšie sklamanie. Píling bol neuveriteľne lepivý. Ale až tak, že sa ťažko zmýval.  Bolo v ňom strašne málo cukru a vôbec nepílingoval.


The body shop som navštívila v Prahe. Vypýtala som si túto vzorku a bola som ohromená. Po maske som mala krásnu, rozžiarenú a celkovo lepšiu. Túto masku si plánujem kúpiť, keď bude v nejakej akcií. Pretože The body shop často majú nejaké akcie a myslím si, že sa tam neoplatí nakupovať v plnej cene.

Beriete si so sebou vzorky, aby ste ušetrili miesto v batožine?

1 komentár: