nedeľa 26. marca 2017

Čističe pleti

Nip + Fab Deep cleansing fix, Dragons blood fix padsZnačku Nip+Fab som chcela vyskúšať hlavne kvôli tomu, že je to dcérska spoločnosť značky Rodial. Tá ma láka, len nie je zrovna lacná. Preto som chcela otestovať kvalitu a vidieť, či sa vôbec oplatí investovať.
Priznám sa, tieto čistiace tampóniky ma lákali po tom, ako som videla video, v ktorom ich používa Kylie Jenner. Nechápem prečo, ja vôbec niesom fanúšik. Ale začala som mať o ne záujem. Jedno balenie obsahuje 60 tampónikov. Čo vám vydrží pri používaní ráno a večer celý mesiac. Čo je vskutku celkom drahý produkt. Druhý vec je, že tampóniky nie sú zrovna ekologické. Po použití som mala jemnejšiu pokožku  pocit čistoty. Neviem, či to bol iba pocit, lebo po čase sa mi aj tak robili malé čierne bodky. Nič špeci neredukovali. Tieto tampóníky sú v podstte nanič. Druhýkrát ich nekúpim.

Tento odličovací a čistiaci balzám sa mi zapáčil po prečítaní popisu. Chcela som niečo, čo mi extra vyčistí pleť ale aj odlíči. Balenie je obrie. 300 ml neminiete ani za pol roka pri používaní dvakrát za deň. Ja som ho začala používať pravidelne. Zo začiatku bol skvelý, vyčistil mi póry a aj zmenšil ich veľkosť. LENŽE po čase ako keby prestal fungovať. Tak som ho prestala na týždeň používať a potom bol znova skvelý. Takže ho je treba používať prerušovanie na striedačku s iným čističom. Ja som ho darovala sestre. Odličuje celkom dobre ale špirálu neodlíči úplne. Trošku mi vadil taký ten mastný povlak, čo po ňom ostáva na pleti.

Zhrnutie je asi také, že nie som veľmi nadšená z výrobkov značky nip+fab. Neviem, či ma to presvedčilo kúpiť si nejaké iné produkty alebo chcieť značku Rodial.

Vyskúšali ste niečo nip+fab?

2 komentáre:

 1. túto značku som chcela skúsiť ešte veľmi dávno, ale nejak ma to už aj prešlo :) i keď tento balzám nevyzerá tak zle :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja osobne už asi nebudem vyhľadávať zrovna túto značku :/

   Odstrániť