nedeľa 1. mája 2016

Vzorečky vol.7


Ahojte!
Mám tu ďalšiu dávku vzoriek a môžete si všimnúť, že ma vzorky naozaj bavia. Skúšam vzorky naozaj od všetkého a musím povedať, že to na mňa funguje. Je ľahšie kúpiť telový krém/pleťové tonikum za veľa peňazí, ak viete, že to naozaj funguje. Napríklad tento krém na telo - levanduľa a santalové drevo si na 100% kúpim, pretože vonia dokonale, hydratjue dokonale a má skvelé zloženie. Dr. Hauschka netestuje na zvieratách. 


Tento krém mám v obrovskej vzorke a používam ho na zákazníčky ako bázu. Je naozaj veľmi silikónový a krásne vyhladí povrch pleti. Na tvári naozaj vytvorí zamatový efekt. Preto si myslím, že sa hodí pre niekoho s mastnejšou pleťou.  Pleť vyživí a hydratačný efekt vydrží celý deňMedzi týmito dvoma krémami nevidím rozdiel vo výslednom efekte. Oba používam ako bázu, oba sú veľmi silikónové. Vyhladia pokožku a dobre sa mi na ne nanáša make up. Môžem ich oba použiť na akýkoľvek typ pleti. Značka PUPA testuje na zvieratách, takže keď ich miniem, nepôjdem si kúpiť celé balenie. Koho to, či bola testovaná nezaujíma a chce lacný a dobrý krém, myslím, že môže veselo nakupovať a bude milo prekvapený. 


Ďalší krém na telo, ktorého som dostala vzorku. Vyživuje trošku menej ako Dr. Hauchka ale stále dotatočne dobre. Na leto som chcela inú vôňu, trošku sladšiu. Vanilka bola na mňa až moc sladká a asi by som t nezvládla nosiť celý deň. Vyskúšala som ešte krvavý pomaranč a levanduľu. Oba boli vlastnosťami rovnaké. Hutný krém, ktorý sa rýchlo vsiaká do pokožky. Kúpila som si kokosový a bude na neho recenzia. Ja by som veľmi chcela prírodný make up. Ale bohužiaľ sa mi nedarí nájsť môj odtieň. Tieto sú z 100% Pure. Jedná sa o BB krém a dve vzorky hydratačného tónovacieho krému. BB krém je na mňa strašne ružový. Až nenositeľne ružový. Ak máte ružový podtón pleti, vrelo odporúčam, pretože rozjasní pleť a vyživí. Čo je presne to, čo od make upu chcem. Tónovacie krémy mi takisto nesadli odtieňom. Oba sú strašne ružové. Ale skúsila som si dať alpine rose a musím povedať, že je to veľmi dobre hydratačný make up. Moja pleť vyzerala naozaj nádherne. Kúpila by som ho, keby mi sadol odtieň. Hydratačný krém na tvár od 100% Pure zelený čaj a jasmín musíte mať, ak máte normálnu až suchšiu pleť. Netuším ako takú obrovskú hydratáciu dokázali nabaliť do jedného krému. Moja pleť po ňom bola napitá na celý deň! Krém je hutnejší na dotyk ale do pokožky sa vsiaká veľmi rýchlo.Ešte raz opakujem, že nechápem, ako sa toľko benefitov dostalo do jedného krému ale keď miniem ten od Dr. Hauscku, ktorý je tiež skvelý, kúpim si tento a budem ich striedať.


Ďalší, podľa vzorky neuveriteľný, produkt. Masku som si na seba dávala, keď som bola mierne chorá. Voňala eukalyptom tak silno, že mi až zaslzili oči. Omylom som ju dala kúsok pod nos, ktorý som mala rozodratý a vyštípala riadne, kým som ju zotrela. Ale na zvyšku pleti mi spravila zázrak. Pleť bola naozaj ale NAOZAJ čistá. Póry som na pleti ani nevidela a poradila si aj s mojou bradou. Ostala mi jedna vyrážka ale aj tá sa do druhého dňa vyliečila. Túto masku si po skúškovom isto kúpim. 100% netestuje na zvieratách a obsahuje iba prírodné zložky.Spolu s mojou objednávkou som si vypýtala vzorku šampónov od Lush. Prvý je Curly Wurly. Tento šampón je na výživu kučeravých vlasov. Je kokosový a krásne vonia. Vlasy umyje naozaj precízne. Bohužiaľ obsahuje kúsky kokosu, ktoré vám ostanú vo vlasoch nech ich umývate ako umývate. Ja som sa prvýkrát veľmi zľakla, keď som si česala vlasy a vypadol mi biely kúsok čohosi. Ihneď som si išla ku zrkadlu skúmať pokožku hlavy a všimla som si, že tých vecí mám nie pri pokožke ale medzi vlasmi viac. Uvedomila som si, že je to kokos. Ale riadne ma to vystrašilo. Druhá nevýhoda je, že mi nevyživí odfarbenú časť mojich vlasov. Tie, ktoré neboli farbené, sú v pohode ale tie, ktoré boli farbené sú strašne zamotané a suché. Tento šampón si asi nekúpim. Big je šampón na objem vlasov. Takisto v sebe obsahuje veľké čiastočky. Tentokrát sa jedná o soľ. Tá sa roztopí a vaše vlasy ostanú čisté. Najskôr som sa bála, že soľ extrémne vysuší moje vlasy aj pokožku ale zbytočne. Vlasy umyje krásne a urobí naozajsný objem. Bola som veľmi milo prekvapená. Moje odfarbené vlasy takisto vysuší ale nie až tak ako predošlý. Keď si dám na vlasy olejček, vyzerá to naozaj dobre. Tento šampón si možno kúpim, keď mi odrastú moje odfarbené vlasy. Čo bude už čoskoro, pretože sa nehodlám farbiť. 


Poslali mi aj milion dollar moisturiser ale ten som použila iba raz. Večer som si ho natrela. Bol akýsi moc hutný ale hovorila som si, že to ráno budem mať pleť! A aj som mala. Vysušenú s tvoriacími sa vyrážkami. Nevšimla som si, že obsahuje bambucké maslo. Darovala som ho teda kamarátke, ktorá s ním nemala žiadnu zlú reakciu. 


Korres som objavila iba nedávno, keď som kamarátke išla kupovať darček k narodeninám. Nie je testovaná na zvieratách a je prírodná. Toto ružové sérum som mala vo vzorke na dve použitia. Dala som si ho pred Spartanom večer a ráno. Už večer som mala krásnu pleť, zamilovala som sa! Ale ráno, ráno to bola bomba. Naniesla som si ho znova a išla ho odbehnúť. Celé moje telo je od Spartanu doteraz (cca4 dni) vysušené a nepomáha ani opätovné natieranie sa. Moja pleť je úplne v poriadku. Navyše mi vyrovnalo odtieň pleti a zmizlo mi začervenanie v dňoch, keď som ho používala. Asi si toto sérum kúpim a budem ho používať raz za týždeň. Pretože si myslím, že moja pleť ešte séra nepotrebuje ale efekt je skvelý. Ak je tu nejaká dermatologyčka, môže do komentu napísať, či je vhodné ho používať. 


Ešte som dostala vzorku CC krému, ktorý má navyše SPF 30. Na leto je teda viac ako vhodný. Pekne mi zjednotil pleť a prekryl nedokonalosti. Dokonca mi aj sadol odtieň. Nevysušoval ale jemne hydratoval. Myslím, že som našla svojho nového favorita a kupujem. Korres netestuje na zvieratách. 


Dneska som zrencenzovala 7 z 14-tich vecí, ktoré by som si chcela na základe vzoriek kúpiť. Myslím, že to vôbec nie je zlá bilancia a tým, ktorí mi vzorky poskytli, sa to veľmi vyplatilo. 

Skúšate vzorky?
Aká vzorka vás naposledy motivovala k nákupu?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára