nedeľa 30. augusta 2015

Všetko a nič


Už zase je tu mesačný random fotiek a zážitkov. August začal oveľa lepšie ako júl,  pretože už som bola zdravá. Navyše vykvitol kvet, ktorý sme s priateľom v máji kúpili jeho mame ako cibulku. Mal byť totálne čierny, ale aj toto je krása!


A cestovala som Regiojetom! Prvýkrát v živote som išla do Prahy bez rodičov a bolo to super. Išla som s kamarátkou Annou. Tá za mnou prišla až z Rumunska. Spoznali sme sa minulý rok v USA. Už vtedy hovorila, že príde na Slovensko ale máličko som jej neverila. Možno preto, že to hovorili všetci...


Anna bola prototyp nezdravožijúceho človeka. Na raňajky mala 5 cigariet a silnú kávu. Na obed mekáč a na večeru znova. Takže som sa s tým mekáčom zviezla aj ja. A McFlurry s baunty a snickersom je super. 


Často sme sa v noci strácali ale bolo to super. Praha je krásna. 


Poslednú noc nás zobrala kamarátka do barov a diskoték a musím povedať, že som si to neuveriteľne užila. Pražské disko je cez leto super. Dúfam, že sa tam pôjdem pozrieť aj cez zimu. A to som bola úplne triezva!


O piatej ráno stále úsmev na tvári. Za dve hodiny nám išiel vlak do Žiliny. Ale stretli sme milých fínov, tak prečo s nimi neostať?


A tu už sme o šiestej ráno, pri východe slnka, odchádzajúce na autobus.


Po ťažkej párty a ešte ťažšej ceste nám maminka pripravila kráľovský obedík! Domáce rajčiny a uhorky tomu dávajú úplne inú chuť. Konečne po dvoch rokoch som doma, aby som si mohla vychutnať letné plody.


Možno ste si všimli ale fotím iba jedlo. Táto Koun zmrzlina v Bratislave nemá chybu, Figy a roccota sú moja topka. Aké príchute si dávate vy?


Posledný deň, čo som bola s Annou ma pozvala za tento výlet na raňajky. Keďže sme nemali večeru, bola som veeeľmi hladná. Zjedla som celú túto krásnu žemľu...


...a tento dokonalý croisant s jogurtom(áno viem, je tu veľa jedla ale ja to píšem o 23 večer a som hladná)


Potom, ako Anna odišla som si išla dať nafarbiť hlávku. Moja kaderníčka mi namiešala úplne dokonalý odtieň, ktorý milujem!


Seba som maľovala ako Audrey a dokonca som maľoval aj ďalšiu nevestu! Veľmi sa teším, že sa ľuďom páči moja práca.


S novými vláskami som mohla ísť znova do Prahy. Keďže som vedela, že mi v Regiojete chutí, neraňajkovala som ale objednávala.


V Prahe som bola z jedného jediného dôvodu : urobiť si Rekvalifikačný make up kurz! Áno, tak veľmi ma baví líčiť, že by som sa tomu chcela venovať. Išla som samozrejme do Make up institute Prague. 


Musela som vyskúšať samozrejme aj pistáciovú z Angelata. Mne až tak nechutila, viac mi chutil kokos alebo čierna ríbezľa.Krásny make up, sa mi podarilo spraviť. Každý deň sme doobeda mali teóriu a poobede sme išli líčiť. Bolo to celkom vyčerpávajúce. Ale veľmi sa mi to páčilo, hrali sme sa s líčidlami a mohla som sa rozprávať o make upe v podstate celý deň. Toto vyznieva, ako keby som bola pipka, ktorú nič iné nezaujíma ale je fajn pokecať si s profíkmi.


Kúpila som si tam parádne mydlo, ktoré zatiaľ testujem a musím povedať, že je skvelé. 


Keďže medzi nami bola vegánka, všetky sme sa prispôsobili a chodili sme na obed do bistra Moment. Ja som tam bola dvakrát a oba razy mi chutnalo.


Kurz som úspešne po skúške zvládla! Bola som na seba veľmi hrdá ale aj unavená. Preto som už v ten deň nikam nešla. O to viac som oslavovala na deň druhý. Stretli sme sa konečne naživo s Veronikou, ktorá práve prišla zo Sumatry. Takže obdivovala všetku tu čistotu a civilizovanosť. Dali sme si raňajky v Paulovi, ktorého som chcela navštíviť na odporúčanie Ina T. blogerky, ktorá je aj naživo tak krásna ako na fotkách na blogu.


Boli sme nakupovať najskôr v Khiels na zastávke Andel (neviem ako sa volá to nákupné centrum). Predavačky boli extra milé a vypýtala som si pár vzoriek, zatiaľ to vyzerá, že sa tam budem musieť vrátiť!


Potom som prišla domov a začala praxovať v banke. Samozrejme bez nároku na honorár. Ale môžem si to dať do životopisu :D 

August sa niesol v znamení stretnutí, párty, skvelého jedla. To, že som doma si užívam na 100% a musím uznať, že sa to odzrkadlilo aj na mojom zdraví, vzhľade, vlasoch a pokožke. 
Ako ste si užili august vy?

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára