nedeľa 22. februára 2015

Stále sa zameriavam na vlasy!

Clinical Hair Care tabletky + Kapyderm šampón proti vypadávaniu vlasov +Davines kondicionér na farbené vlasyAhojte!
Keď som prišla z USA, zo stresu zo zmeškania lietadla a všetkých okolností s tým spojených, mi omeškala perióda, vyhádzala som sa a začali mi padať vlasy. Malý trest za moje milovníctvo stresu :)
Takže som v Brne nabehla do mojej obľúbenej lekárne na zastávke Nerudova. Tam som si vybrala veľké balenie týchto tabletiek na tri mesiace. Užívala som ho naozaj pravidelne a myslím, že to malo výsledky. Vlasy mi prestali padať tak silno. Boli lesklé a mali veľký objem.   Dlhodobo si myslím, že všetko, čo som urobila pre ich ozdravenie má na nich pozitívny účinok. Navyše mám skvelú kaderníčku, ktorá pozná milión postupov na farbenie vlasov. Hlavne také, ktoré mi neničia vlasy. Navyše má niekoľko skvelých kúr, ktoré moje vlasy držia pri živote. Spolu s vnútornou výživou tvoria super dvojku!Pri tomto šampóne som si až taká istá účinkom neni. Používala som ho v Brne pri každom umývaní a strašne mi z neho zoslamovateľli vlasy. Boli nečesateľné, kým som nepoužila nejaký olejček. Vôňu mal síce príjemnú a penil celkom fajn, no to čo mi spravil na vlasoch prebíja všetky pozitíva. Druhýkrát si ho isto nekúpim. 
Kodicionér od Davines som si kúpila spolu s šampónom po kúre. Používam ho pri každom umývaní a je skôr ako maska! Krásna mi vyživí vlasy a lesknú sa po ňom. Má takú kašovito vodovú konzistenciu a nanášal sa mi dobre. Vôňa je zaujímavá. Príde mi ako chlapská s bylinkami. Čo sa mi ešte navyše páči je obal! Vyzerá to len ako nádoba z plastu s plastovým viečkom, bez Ďalších vylepšení. ALE firma Davines sa stará o životné prostredie, preto sa snažia minimalizovať používanie plastových obalov. Za mňa veľké plus!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára