nedeľa 2. marca 2014

Cosmetic Jam Swap!


Ahojte slečny! 
Ako sa máte? Aký bol víkend? 
Ja som na víkend nič neplánovala a napodiv som stihla viac ako obyčajne. No zároveň si oddýchla. Takto sa mi to páči. Pozrela som si zaujímavé internetové obchody a objednala pár zaujímavých vecičiek a popozerala aj knihy, o ktorých dlho rozmýšľam. Zaúkolovala som kamarátku a dúfam, že cez víkend už budem mať nové knihy.
Keď sa rozbehol kolotoč obdarovaváčiek blogerkami blogerkám tzv. SWAP, nemala som nejakú chuť niekomu písať a dohadovať sa na výmene. Áno, sledujem množstvo blogov ale väčšina mi príde taká neosobná a ani si s dievčatami nepíšem. Potom prešla prvá vlna a zabudla som na celé swapy. Spoznala som Blog Veroniky a začali sme si písať cez komenty. Celý jej blog sa mi páči, pretože používa hlavne prírodnú kozmetiku a hľadá cenovo dostupné alternatívy. Tak som jej napísala mail. To som ešte bola v UK. Ona mi odpísala s tým, že keď videla swapy, tiež som ju napadla ja. Super, dohodnuté, už sa len vrátim domov. No to som sa nestačila diviť, milión povinností a na swap som úplne zabudla a držala som kozmetický pôst. Veronika ma nechcela dráždiť nákupmi, tak sa radšej neozývala. Nakoniec som jej napísala počas skúškového. Dohodli sme sa na téme balíku - VALENTÍN.
Podmienka bola : 
 • Niečo ružové
 • Niečo srdiečkové
 • Niečo srdcové (obľúbená vec)

Musím uznať, že balenie od Veroniky sa mi veľmi páčilo. Na vrchu bol list, v ktorom mi opísala produkty a v tých pufovaných veciach už boli samotné produkty.


Štetec Sephora ma samozrejme potešil, veď som dáky štetcofil! Už je umytý a budúci týždeň sa teším na jeho použitie. Sama má jeden a keďže viem, že Veronika si potrpí na kvalitu, veľmi sa teším. Je celkom veľký, takže ho budem používať presne podľa jej návodu na svetlé tiene, kde netreba úplnú presnosť. 


Ružová a zároveň srdiečková vec. Tu som ostala trochu v rozpakoch. Aby som pravdu povedala nie som si veľmi istá výberom COLORTREND. Z Avonu som mala len jednu špirálu, ktorá bola fajn a to bola taká tá veľká a hrubá. No Veronika píše, že je to jej obľúbenec, ktorý nepredčilo viacero špirál, ktoré má. Takže som zvedavá.


Čo k tomuto dodať, na intráku sa budú hodiť. Odličovacie tamponíky mám svoje obľúbené z DM. Uvidím, či ich tieto predčia. 


V tejto minikrabičke boli hneď tri vecičky. Vzorka vôňe Alien Sunessence ma pravdupovediac necháva chladnou. Alien mi vonia krásne ale na sebe ho neznesiem. Ja mám rada čisté vôňe a môj milovaný John Richmond to istí. Burt´s Bees balzám ma naopak potešil. Sama som ho chcela vyskúšať. Už som ho skúšala a na perách veľmi príjemne chladí, asi si ho nechám na leto. Balm Balm odličovací balzám, no čo mám povedať, chcela som ho vyskúšať, takže Veronika moc ďakujem. Naozaj ma potešil. 


Zelený íl som chcela vyskúšať mega dlho, ale mám doma ešte dve masky a z každej tak asi polovicu. Takže som čakala. No a ako sa hovorí, keď nepríde Mohamed k hore, hora príde k Mohamedovi. Našiel si ku mne cestu a Veronika mi ho ešte vylepšila ryžovou múkou. K tomu mi pribalila avokádový olej, ktorý už mám doma a používam ho na šaláty. Na tvár ho vyskúšam až teraz, keď ho primiešam do masky. Veľmi sa nato teším, pretože rada miešam vlastnú kozmetiku, i keď som lenivá kupovať ingrediencie.


No a pravdepodobne Veronika na moju lenivosť myslela a zabalila mi ešte jednu masku. Masku od MJ som už mala. Bola celkom príjemná, len si už nepamätám účinok. Preto som zvedavá na túto. 

Celkovo som zo Swapu rada, pretože obsahoval dva produkty, ktoré som mala na zozname a ostatné rada vyskúšam. Čo som Veronike kúpila ja si môžete pozrieť u nej. Ale môžem vám povedať, že úplný opak toho, čo ona kúpila mne. 

5 komentárov:

 1. vybrala krásne veci :) z takého balíka by som sa veru dlho vytešovala

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja sa takisto vytešujem. :) A ak bude ten íl a odličovač dobrý, budem sa ešte dlho vytešovať :)

   Odstrániť
 2. Jé jsem ráda, že se líbí :-)
  Pak napiš, jak dopadly ty nejočekávanější věci!
  Máš pravdu, že jsme si obě daly úplně něco jiného. Jsem ráda, že jsem od tebe našla dost té dekorativky, tím se teprve "zásobím" :-D Jdu si nalakovat ten lak <3 Dnes bude svítit sluníčko, tak si budu užívat pracovního dne aspoň takhle.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pracovná nedeľa?! To sú mi veci. Potom daj aj nejaké fotky na nechtoch. Som rada, že som ti neposlala zelený íl ako som pôvodne chcela :D To by bolo prepojenie už. Koľkokrát ho už máš za sebou ? :D

   Odstrániť